Hakkımızda

PET TAKSİ İŞLEMLERİ

  • Evcil hayvanlarınızı isteğiniz doğrultusunda gitmeleri gereken yere güvenli ve konforlu şekilde ulaşabilmesi tek amacımızdır.
  • Toplu taşıma kuralları günümüzde evcil hayvan taşımaya müsaade etmemektedir. Bu kısıtlamaları aşabilmek adına sizlere hizmet vermekteyiz. Evcil dostlarımızın konforlu ve rahat şekilde sizlere ulaşması bizim için öncelik teşkil eder
  • Çalışmalarımızdan aldığımız bilgi ve tecrübe ile evcil hayvanlarımızın transfer hizmetinde en uygun çözümleri sizlere sunuyor ve arzu ettiğiniz Pet Transfer yöntemin göre müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.
  • Taşıma yapılırken kesinlikle sakinleştirici , uyuşturucu ve ilaçlar kullanılmaz. 
  • Dostlarımızın sağlığı açısından her taşıma sonrası araç temizliği titizlikle yapılmaktadır. 

PET CENAZE İŞLEMLERİ 

Firmamıza ait 20.000 m2 olan arsamızda, sadece pet defin hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz; özel pet cenaze hizmetlerinde özen, duyarlılık ve güven odaklı hizmet sunumu.
Vizyonumuz; sürekli kendini geliştiren bir sistem içerisinde verdiği hizmetin arkasında duran, en iyi hizmeti en doğru şekilde en kısa zamanda hasta sahiplerinin beğenisine sunan bir işletme olmaktır.

 

HİZMETLERİMİZ

CENAZENİN HAZIRLANMASI (İLAÇLAMA, KEFENLEME)
ÖLÜM RAPORUNUN DOLDURULMASI
MORG HİZMETLERİ
DONANIMLI ARAÇLA NAKİL İŞLEMLERİ
MEZARLIK HİZMETLERİ
AĞAÇ VE ÇİÇEK DİKİMİ


Minik dostlarımızın son yolculuğunda, yaşamları boyunca gösterdikleri sadakati ve sevgiyi karşılıksız bırakmayacak şekilde, insan onuruna yakışan tarzda, profesyonel cenaze hizmetlerini vermekte ve her dostumuz için bir ağaç dikmekteyiz.